Sponsorzy Szkoły

logotypmsz_a_kolor  godlo_z podpisemlogo_swp

Zarząd Szkoły pragnie podziękować  za otrzymanie wsparcia od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 roku”.

Dziękujemy za dofinansowanie wyjazdu edukacyjnego do Polski w ramach zadania „Wsparcie działalności polskich szkół uzupełniających w Wielkiej Brytanii w 2016 roku”.

W ramach zadania „Wsparcie działalności polskich szkół uzupełniających w Wielkiej Brytanii” nasza szkoła otrzymała dofinansowanie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016r.

W roku 2017 szkoła otrzymała dofinansowanie i nagrody pieniężne dla nauczycieli od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą.

W roku 2018 nasza szkoła otrzymała dofinansowanie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granica. Za wparcie finansowe dziękują uczniowie, rodzice i nauczyciele.

 

Serdecznie dziękujemy,

Rada Szkoły.

Save

Save

Save

Save

Save